HP - nezařazené

4 zakladatelé Bradavic

15. října 2010 v 13:38
http://bella5632.blog.cz

Scany z časopisu TV mini

15. října 2010 v 13:22

Emma potvrzena do dvou nových filmů

10. října 2010 v 18:49
http://bella5632.blog.cz
Nedávno se objevila informace,že Emma si mám zahrát v novém filmu o Marilyn Monroe kostymérku Lucy. Film se jmenuje My week with Marilyn.(můj týden s Marilyn) Marilyn si v tomto filmu zahraje Michelle Williams.Také jsem se nedávno dozvěděli,že v tomto filmu má hrát i Potter herec Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart). nyní však s informací o potvrzení Emmy do role se počet Potter herců v tomto filmu rozšířil. Zahrají si tam ještě :Zoe Wanamaker (Madame Hoochová), Toby Jones (hlas Dobbyho) a Geraldine Somerville (Lily Potterová).Film se již začal natáčet a to v Pinewood Studios v Londýně a vnější oblasti.Očekává se,že Emma bude natáčet někdy od konce října,kdy bude mít ve škole týden volna.

Jako další tu máme film Perks of Being a Wallflower . Emma si tam má zahrát s hercem Loganem Lermanem. Tuto informaci víme již velice dlouho,ovšem doteď nebyla potvrzena. Nyní potvrdil ,že si v tomto filmu Emma Watson zahraje  spisovatel knihy a filmový režisér, Stephen Chbosky.Film se má začít natáčet od prosince ve městě Pittsburg v USA a natáčet se má až do konce ledna.
Sama Emma tuto informaci ještě nepotvrdila,ale očekává se,že se tak brzo stane.

Napíše J. K. Rowlingová dalšího Pottera?!

4. října 2010 v 16:58
Spisovatelka J. K. Rowling prý podlehla šílenství kolem Harryho Pottera a
svým oddaným čtenářům v budoucnosti zřejmě nabídne zbrusu nový příběh o mladém čarodějovi. Přiznala to v talk show Oprah Winfrey s tím, že možná dílů vznikne dokonce ještě víc.Daniel Radcliffe by rád natočil "The Mysterious Ticking Noise"

17. září 2010 v 20:28
"The Mysterious Ticking Noise" zná skoro každý. Na Youtube má téměř 85 milionů shlédnutí a každým dnem přibývají další. Z Neila Cicieregy "Potter Puppet Pals" udělali známou osobnost na youtube a tento skvělý mladý režisér natáčí další videa a krátké filmy.

(video můžete zhlédnout zde)

Emma Watson: "Twilight je laciný"

13. září 2010 v 17:03
http://bella5632.blog.cz
Herečka nařkla upírskou ságu, že je příliš laciná!

V těchto dnech se pomalu rozjíždí promo tour k filmu Harry Potter a relikvie smrti, který má zaútočit na filmová plátna v listopadu 2010. Už téměř od prvního dílu touží Hermiona (Emma Watson) po Ronu Weasleym (Rupert Grint), teprve v tomto díle ho ale políbí. A právě kvůli své nevinnosti jsou podle Emmy HP filmy tak oblíbené!

"Když je film plný sexu, tak už to pak ani nevnímáte a přijde vám naprosto normální, že se na plátně někdo neustále muchluje,"vysvětluje herečka a pokračuje: "Přesně takový je Twilight! Od začátku do konce je nabitý sexy scénami!"

Podle filmové Hermiony se takový snímek určitě lépe prodává, ale na její vkus působí příliš lacině. "Jsem moc pyšná, že Harry Potter takový není. Intimních scén je tam málo, o to jsou ale vzrušivější. Na polibek Rona a Hermiony čekají diváci 8 filmů, když na něj dojde, je to opravdové vyvrcholení!"
více v c. článku.

Chodník slávy

10. září 2010 v 18:48

Alias obtisky končetin a podpisy herců Harryho Pottera.http://bella5632.blog.cz..

Přihlaš se do fanklubu HP!

2. září 2010 v 20:53
Líbí se ti Harry Potter? Tak neváhej a přihlaš se do klubu fanoušků HP! Stačí splnit jen dva jednoduché kroky:

1. Krátký dotazník (odpovědi prosím do komentářů)
a)Přezdívka
b)blog
c)oblíbený díl HP a oblíbené postavy

2. Umísti někde viditelně na blog tuhle ikonku :

Tak neváhejte, ať ukážeme světu, že je nás opravdu hodně!

Bradavická Hymna

18. srpna 2010 v 20:03
Bradavice,Brada-Bradavice,
každý z nás chce vědět víc, než ví,
ať jsme ještě hloupí jelimánci,
nebo nám už vlasy šediví.
Našim hlavám může jenom prospět,
když se tady něco naučí,
teď je v nich vzduch a spousta much,
prachu a starých pavučin.
Učte nás všecko, co za to stojí
a co leckdo z nás už zapomněl,
pomozte nám a každý sám
zvládne víc, než by vůbec měl

Emma Watson u posteru k HP 7!

13. srpna 2010 v 17:07

http://bella5632.blog.cz
Více v celém článku !

Emma Watson se ostříhala !

7. srpna 2010 v 20:19
Emma Watson se nechala ostříhat! Tyhle fotky uveřejnila na svém facebooku. Prý si vždy přála mýt takto krátké vlasy. Podle mě Emmě vůbec nesluší ! Co si o tom myslíte vy ?
http://bella5632.blog.cz

Emma Watson se nechala ostříhat ?

5. srpna 2010 v 14:45

Na fotkách je Emma Watson, která jela do New Yourku, aby poskytla rozhovor ohledně Relikvií smrti.

bella5632.blog.cz


Vypadá, že se Emma nechala ostříhat, ale někteří tvrdí, že má jen velmi zajímavý  účes. Kažopádně nevím, co by jí vedlo k tomu, ostříhat její úžasmé vlasy.

Co si myslíte o novém účesu Emmy vy ?

V c. článku najdete více fotek.


Fotky z oslavy Danových narozenin

29. července 2010 v 12:17
Fotky z oslavi 21.narozenin Daniela Radcliffa.

Daniel Radcliffe už se smířil s faktem, že je malý

24. července 2010 v 10:18
Herec Daniel Radcliffe je smířen s faktem, že už nevyroste nad svých 160 centimetrů. Britská herecká naděje se přitom dosud trápila tím, že ji kolegové Emma Watson a Rupert Grint přerostou. Když začali natáčet první příběh o Harrym Potterovi, byli všichni ještě děti. Dnes jsou ale dospělí a jejich růst byl ukončen. "Chtěl jsem být vyšší, ale už jsem se smířil s tím, že jsem malý," tvrdí dnes Daniel
"Dříve mi to tolik nevadilo, protože Emma a Rupert mě nijak dramaticky nepřerůstali, takže jsem vypadal v pohodě. Všichni jsme vypadali relativně stejně vysocí. Všechno bylo v pohodě," uvedl Daniel s tím, že mu role Harryho Pottera dodávala na sebevědomí.
"Já jsem se trochu trápil na osobní úrovni, protože jsem chtěl být ideálně trochu vyšší, než jsem. Ale teď už jsem se smířil s tím, že jsem malý. Už před časem mi došlo, že se tím člověk může trápit a být naštvaný, nebo si z toho může dělat legraci. Dnes, když potkám někoho a on mi říká, že jsem probůh menší, než čekal, tak odpovím, že je to jen tím, že stojí dál, než si myslí. Tím všechny dokonale zmatu," dodal dvacetiletý Radcliffe.

Daniel Radcliffe má narozeniny

23. července 2010 v 13:22
bella5632.blog.cz
Daniel Radcliffe dnes slaví 21.narozeniny. Přeji všechno nejlepší.

Už je tomu rok

17. července 2010 v 15:00
Už je to přesně rok, co jsme byly v kině na Harry Potterovi a Princi dvojí krve. Tento rok si rozhodně nenecháme ujít První část Relikvií smrti.
http://bella5632.blog.cz

Rubeus Hagrid

22. června 2010 v 20:04

Severus Snape

22. června 2010 v 20:03

Výpovědi herců z HP

22. června 2010 v 19:59
Rupert Grint při propagaci svého nového filmu Wild Target (do anglických kin přichází v pátek) prozradil, že:
"Domnívám se, že jeden z důvodů, proč jsem hrál ve Wild Target, bylo to, že to byl jistý druh úniku. Harry Potter končí. Toto je poslední část, pak už nebude nic. Je to divný pocit, protože jsme se v této bublině nacházeli tak dlouho a teď z ní musíme vyjít. Je pro nás důležité dělat odlišné věci a vyzkoušet si své síly. "

Tom Felton se zase svěřil, že pro něj ztvárňování Draca Malfoye nahradilo setkání s psychologem:
"Jistým způsobem mi nahrazoval terapii. Vždy když  se ve mně nasbíral vztek a frustrace, vyventiloval jsem je skrz tohoto zlého hitlera. Bez toho bych možná musel navštěvovat psychologa - možná nastal čas, kdy ho budu muset začít navštěvovat. "

Tom prozradil, jak se mu spolupracovalo s takovými hereckými veličinami, jako Ralph Fiennes, Alan Rickman a Jason Isaacs:
"Nikdy předtím jsem s Ralphem přímo nepracoval. Byl tam i Alan Rickman a několik dalších temných postav, takže to bylo velmi skličující a navíc ty jeho strašidelně odporné projevy! Bezpochyby je se na co těšit.
V některých mých scénech jsou tři ze čtyř přítomných rytíři britského divadla, což byl pro mě přímo neskutečný zážitek. Občas jsem se musel až uštknul, abych zůstal v postavě a nekoukal na ně jako telátko na nové vrata. Člověk se od nich učí i bez toho, aby si to vůbec uvědomoval. Byla to pro mě obrovská čest. "

Tom přiznává i velmi dobrý vztah měl se svým filmovým otcem, Jasonem Isaacsem, který je jakýmsi jeho mentorem:
"Jason je legenda. Je mi jakoby druhým otcem v hereckém světě, s nadšením si vyslechne o mých nadcházejících projektech a vždy mě podporuje, abych vyzkoušel to či ono. Jako mladému herci mi Jason ohromně pomohl a jsem mu nesmírně zavázán. "

Rupert přiblížil smíšené pocity z ukončení natáčení Relikvií Smrti:
"Na jedné straně, natáčíme již od února 2009, což je fakt neuvěřitelně dlouhé natáčení. Ze začátku jsme si přáli, aby to šlo rychleji, na druhé straně jsme si přáli, aby těch posledních pár měsíců nikdy neskončilo. Tato potterovka bude zcela odlišná od předchozích, myslím, že to bude skvělé rozloučení. "

Prozradil i něco o svých plánech do budoucna:
"Každý z nás bude nyní muset vykročit do skutečného světa, což je dost děsivá představa. Chtěli bychom pokračovat a najít si odlišné role a způsob, jak se vyhnout zaškatuľkování. Ačkoliv s mým Ronem bych na tom nebyl nejhorší.
Ale bral bych doslova ledajakou roli. Leccos odlišné, ale s velkými postavami, by bylo fajn. Někdo temný a šílený by byl super.
V budoucnu bych si chtěl zahrát i v divadle, bezpochyby, protože jak se zdá, člověk tam pociťuje odezvu a zadostiučinění, zároveň je to úplně jiný druh umění a nasazení, protože máš jen jednu šanci - ale asi raději bez nahých scén a zpívání , "
jemně narazil na divadelní role kamaráda Dana.

Tom za všechny přiznal, že je potěšilo rozdělení Relikvií Smrti do dvou částí:
"Opravdu jsme si oddechli, protože v knize toho bylo tolik, že jsme neustále přemýšleli, že bude třeba vynechat množství postav a dějových linií. Jde však o nejdůležitější část celého příběhu, takže každý detail je podstatný, a proto jsme z rozdělení byli upřímně nadšeni. "

V neposlední řadě vnesl trochu světla do diskuse, která momentálně zaměstnává potterovské fanoušky asi nejvíce - na kterém místě se příběh rozdělí na dvě části? No, vlastně spíše vysvětlil, že i samotní herci v této otázce tápou ve tmě:
"Všichni se nás neustále ptají, kde bude střih. Pravda je taková, že ani sami nevíme. Oba filmy jsme natáčeli jako jeden celek a myslím si, že ani příslušní stále nejsou rozhodnutí. Jednoduše si počkají, a pak film předělí na místě, ze kterého budou mít nejlepší pocit. Nemůžu se dočkat, co z toho vzejde! "

Včera večer se na červeném koberci Daniel Radcliffe dostal otázku na jeho bezprostřední pocity po ukončení natáčení Relikvií Smrti - symbolicky byl vlastně prvním hercem, který živě (ne přes tweety) vyprávěl o této události:
"Každý byl fakt skleslý. Bylo to strašně, strašně smutné. Bylo tam i poměrně hodně slz. "
Na otázku, jak se cítí po ukončení své životní role mladého čaroděje, odvětil:
"Je to velmi, velmi zvláštní pocit."

Mladí Pobertové

22. června 2010 v 19:57

Fotky Lenky Láskorádové

21. června 2010 v 13:23

Lenka Láskorádová

21. června 2010 v 13:20

Prohlídka 'The Wizarding World of Harry Potter' Robieho, Matta, Emmy a bratrů Phelpsových

21. června 2010 v 13:12

Kouzelný svět Harryho Pottera

20. června 2010 v 16:29
18. června se otevírá pro nás - obyčejné mudly - HARRYHO KOUZELNÝ SVĚT. Není ale potřeba na nádražích hledat nástupiště 9 a tři čtvrtě, tentokrát se Bradavice "přestěhovaly" na Floridu. Právě tady otvírají zábavní park nazvaný Kouzelný svět Harryho Pottera.  Na obrovské ploše tu na mudlovské návštěvníky čekají atrakce, třeba Dračí výzva ( dvourychlostní horská dráha), Let na hipogryfovi (sáňky v podobě okřídleného koně povozí návštěvníky po celých Bradavicích), mluvící portréty, hostinec U Prasečí hlavy včetně specialit, jako je tykvový džus...Paráda, má to ale dva "menší" háčky : 1.čtyřdenní pobyt pro celou rodinu vyjde zhruba na 30 tisíc, 2.letět na Floridu se každému nepoštěstí.
Takže je tu naštěstí web www.universalorlando.com/harrypotter/ s bezva virtuální prohlídkou.

Článek převzat z Mateřídoušky - naše vlastní opisování, takže KOPÍROVAT JEDINĚ SE ZDROJEM!!!

v celém článku najdete několik fotek

Matthew Lewis natáčí nový film

15. června 2010 v 9:32

Matt začal natáčet nový film,jenž nese názec The Sweet Shop a jeho premiéra je plánovaná již na letošní rok!Matt si ve filmu zahrál mladého žurnalistu.Z natáčení se zjevilo pár fotografíí,všechny můžete spatřit zde.
 
 

Reklama