Co můžeme očekávat od 2x12?

10. ledna 2011 v 17:16 |  TVD info
http://vd-fan.blog.cz
Víme, že se teď musíte potýkat s další pauzou, ale nebojte se! Vše vám vynahradí epizoda odvysílána 27 ledna s názvem "The Descent,"přicházející s ještě dramatičtějšími milostnými trojúhelníky, než jsou v Mystic Falls obvyklé.

Rose (Lauren Cohen) je na tom stále hůře od té chvíle, co jí pokousal vlkodlak. Přesto si najde čas mluvit s Elenou, aby přiznala, že má city pro oba bratry.
"To je v pořádku milovat oba,"říká Rose. Ovšem komunikace těch dvou je velmi nebezpečná, jelikož Rose se stává pro Elenu hrozbou.

"Krize života a smrti"přichází na Damona a je větší, než obvykle. Damon s ní musí bojovat a snažit se udržovat svoje city pod kontrolou, aby náhodou svými výbuchy nikoho neohrozil.
Bude vyhledávat Jules, aby přišel na to, jak pomoci Rose, ale Jules mu tvrdohlavě řekne, že jediný lék může být pro Rose smrt.

Zato Caroline má ty nejlepší problémy na světě, jelikož jak Matt, tak Tyler k ní projevují lásku. Matt se snaží obnovit jejich vztah a řekne jí pravdivě, že ještě chce být s ní. Tyler zase po noci ve sklepě nehodlá svoje city ke Caroline oslabit.

copy only with source!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

The Vampire Diaries nebo Twilight ?

The Vampire Diaries
Twilight

Komentáře

1 >>Vampire´s girls<<..píše Damie >>Vampire´s girls<<..píše Damie | Web | 11. ledna 2011 v 5:35 | Reagovat

Bože já už to snád nevydržím! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama