Září 2010

Jak na jezdící text ?

30. září 2010 v 20:22 Návody
Tak snad se vám to povede !

<marquee><font size="4">váš text</font></marquee>

Bude to vypadat takto:

bella5632.blog.cz
Pokud byste chtěli změnit barvu písma, vložte tento nápis
<font color="#ff0033">text</font>
zelená - číslo písma
červená - vámi vložený text
Pro změnu druhu písma vložte tento nápis:
<font face="verdana">text</font>
zelená - písmo
červená - text


Spoiler o nejbližší epizodě

29. září 2010 v 21:15 TVD info
http://bella5632.blog.cz


Po shlédnutí poslední epizody si mnoho z nás říkalo:"Co teď bude s Caroline? A co Matt? Přidá sa Caroline ke Katherine?"

Spoiler: Podle E!Online se Caroline i přes Katherinin ďábelský plán nezmění na úplnou mrchu a vztah s Mattem ještě nemusí být úplně odepsaný.
Jsou zde i různé spekulace ohledně povahy vlkodlaků. Víc bychom se o nich měli dozvědět prostřednictvím nové postavy.
Spoiler: Mělo by jít o někoho s nadpřirozenými schopnostmi,jež budou podobné asi jako měl Haiťan ze seriálu Heroes. Ten dokázal ovlivňovat a blokovat schopnosti všech ostatních a upravování a vymazávání myšlenek bylo též jeho specialitou. Schopnost podobné této by měla mít i "naše" postava, která pouhým pohledem donutí kohokoliv prozradit úplně všechno. Povaha nejen vlkodlaků by měla být díky ní odhalená.

Ikony blogu

29. září 2010 v 20:59Rozhovor s Ianam Somerhalderem

29. září 2010 v 20:29 TVD info
 Rozhovor s  Ianem Somerhalderem z 23. září pro PopWrap, takže se opět dozvíme něco nového o Damonovi
http://bella5632.blog.cz

Ian Somerhalder: Damon se chová vzdáleně jako člověk jen v těch chvílích, kdy je s Elenou

Ačkoli se nikdy nebráníme dívat se na Iana Somerhaldera, tak vidět ho, jak přivádí Damona Salvatora k životu (nebo jak se tomu u upírů říká) každý týden ve Vampire Diaries, je mnohem zábavnější než obvykle. Ten ďábelský třpyt v očích, sexy chůze, překvapivě komplikované emocionální spektrum, které dodává své roli, to vše skloubil tak, že vytvořil jednu z nejdynamičtějších postav v televizi.
A druhá série přinesla Ianovi hodně toho, do čeho se může zakousnout (promiňte, musel jsem). Nejen že jsme viděli Damona s opravdu zlomeným srdcem hned v premiéře, ale také tu pomstychtivou, nebezpečnou bestii, o které jsme vždy věděli, že vře pod povrchem. Momentální chyba v úsudku, která vedla k Jeremyho chvilkové smrti, slibuje, že se dočkáme Damona, jak jsme ho ještě neviděli - jako kajícníka.
Ale podle Iana, který si s námi popovídal o druhé sérii, to nevypadá, že se omluv dočkáme nějak brzy. Od Damonova vynuceného příměří se Stefanem až po zjištění o Carolinině čerstvém upírském stavu, to vše tvoří delikátní drama, které dělá z Vampire Diaries náš oblíbený seriál.

Adresa na Paula Weasleyho

29. září 2010 v 17:51 TVD ostatní
http://bella5632.blog.cz


Ahoj, tak tady je adresa Paula Weasleyho,  kdyby jste mu chtěli např. napsat o autogram nebo tak.  Třeba  jí využijete :))

Paul Weasley
"The Vampire Diaries"
Bonanza Productions, Inc.
2364 Park Central Boulevard
Decatur, GA 30035-3914
USAMaggie Grace bude hrát Irinu v "Breaking Dawn"

28. září 2010 v 21:06 Breaking dawn informace
                                                


Již máme potvrzení o nové postavě a jejím charakteru. Tentokrát je to herečka Maggie Grace, která bude hrát upírku z klanu Denali, Irinu.
Pro ty, kteří si nevzpomínají na Irinu, jediné, co se o ní říká, je, že je krásná, má blond vlasy, a je vegetariánka. Laurent byl s ní v páru,byli spolu, byl to kočovný upír, který zemřel v New Moon.Jako kuriozita, Maggie hrála v seriálu Ztraceni neboli Lost sestru Iana Somerhaldera, herec známý dnes pro jeho roli jako Damona v Vampire Diaries.

Nyní potvrzeno! Mackenzie bude hrát Renesmee

28. září 2010 v 20:50 Breaking dawn informace
Role malé Renesme Cullen byla obsazena! malou poliupírku / poločlověka si zahraje mladičká Mackenzie Foy. Co říkáte na tento výběr ? Já jsem nadšená! Takto jsem si ji představovala !