Daniel Radcliffe už se smířil s faktem, že je malý

24. července 2010 v 10:18 |  HP - nezařazené
Herec Daniel Radcliffe je smířen s faktem, že už nevyroste nad svých 160 centimetrů. Britská herecká naděje se přitom dosud trápila tím, že ji kolegové Emma Watson a Rupert Grint přerostou. Když začali natáčet první příběh o Harrym Potterovi, byli všichni ještě děti. Dnes jsou ale dospělí a jejich růst byl ukončen. "Chtěl jsem být vyšší, ale už jsem se smířil s tím, že jsem malý," tvrdí dnes Daniel
"Dříve mi to tolik nevadilo, protože Emma a Rupert mě nijak dramaticky nepřerůstali, takže jsem vypadal v pohodě. Všichni jsme vypadali relativně stejně vysocí. Všechno bylo v pohodě," uvedl Daniel s tím, že mu role Harryho Pottera dodávala na sebevědomí.
"Já jsem se trochu trápil na osobní úrovni, protože jsem chtěl být ideálně trochu vyšší, než jsem. Ale teď už jsem se smířil s tím, že jsem malý. Už před časem mi došlo, že se tím člověk může trápit a být naštvaný, nebo si z toho může dělat legraci. Dnes, když potkám někoho a on mi říká, že jsem probůh menší, než čekal, tak odpovím, že je to jen tím, že stojí dál, než si myslí. Tím všechny dokonale zmatu," dodal dvacetiletý Radcliffe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama