5 zajímavostí z natáčení HP a Princ dvojí krve

24. července 2010 v 10:09 |  HP 6 ostatní
1. Daniel Radcliffe nemá rád hory slaniny
Během scény, kterou jsme sledovali při natáčení, Harry a Ron diskutují o blížícím se famfrpálovém utkání nad snídaní ve Velké síni; záběr za záběrem jsme je sledovali, jak stále uždibují z čerstvých talířů se slaninou a vejci. To zní jako sen každého milovníka jídla, ne? Ale Dan měl slaniny až po krk, proto se uchýlil ke krmení desetiletého komparsisty, který se toho nemohl nabažit. "Pořád jsem se otáčel a strkal všechnu svou slaninu na jeho talíř, jen abych se zabavil," směje se Radcliffe. "Vypadal, že se mu to líbilo."


2. Brumbál jako gay
,,Myslel jsem si, že je to srandovní," řekl nám Dan o své reakci na odhalení Rowlingové v roce 2007, při kterém řekla, že "vždy viděla Brumbála jako gaye". Radcliffe pokračuje :"Ale co bylo mnohem zábavnější, byly reakce lidí, které to rozčílilo. Nemyslím, že na tom skutečně záleží. On je postava a ona si s ním může dělat cokoliv chce." A navíc, Michael Gambon, který hraje moudrého ředitele, si z toho dělal legraci na natáčení po několik týdnů.

3. Na perfektní polibek stačí 10 záběrů
Nebo je to přinejmenším tolik záběrů, kolik odhaduje Rupert Grint pro natočení prvního z několika polibků Rona a Levandule. "Docela trapné" - tak popisuje rezervovaný Grint natáčení scény. "Byli jsme oba celkem nervózní a režisér David Yates byl opravdu fajn a stačilo mu pouhých deset záběrů." Rupert a Jessie byli před početným publikem. "Měl jsem místnost plnou jásajících lidí."

4. Neuvěřitelně podobní dvojníci
Jedna z prvních věcí, které by jste si všimli, pokud by jste se potulovali při natáčení na kraji Londýna? Že každá hlavní postava je tam dvakrát. Každá důležitá postava má dvojníka a oni jsou si tak neuvěřitelně podobní, že není těžké si je splést na jakoukoliv vzdálenost. "Je to divné," připouští Rupert. "A ti všichni spolu obědvají u jednoho stolu!" Emma Watson přiznala, že si přeje, aby mohla svou dvojnici poslat místo sebe do školy. Jediný problém je, že je jí 24 let.
5. Rupert a zmrzlinové auto
Někteří pravděpodobně vědí, že Rupert Grint je pyšný majitel zmrzlinového auta (jako malý se toužil stát zmrzlinářem). Proč si nesplnit dětské sny, když na ně máte prostředky? Ale Grint jej v době naší návštěvy na natáčení ještě nepřivezl (auto ze 70. let mělo problémy s motorem) a neplánuje, že by jej zaregistroval a opravdu začal prodávat zmrzlinu. "Je to docela komplikované," říká Rupert, "musíte absolvovat všechny možné druhy zdravotních prohlídek."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama