Percy Jackson, trailer

5. června 2010 v 18:07 |  HP - nezařazené

  
Film od tvůrců Harryho Pottra- Percy Jakson.

 Hlavním hrdinou filmu je dospívající chlapec vychovávaný slizkým pěstounem. Když se mladík dozví, že je výjimečný, přestěhuje se do kouzelné školy. Tam se spřátelí s velmi chytrou dívkou-dcerou Atheny bohyně moudrosti a komickým klukem. Společně zažijí spoustu dobrodružství, hlavně při hledání magických předmětů. 

Ne, teď nepopisujeme nové dobrodružství Harryho Pottera, ale příběh Percyho Jacksona. Podobností je až příliš na to, aby nad nimi člověk jen tak mohl mávnout rukou - Zloděj blesku zjevně z Harryho úspěchu vychází.


Můj táta je Bůh moře
Percy Jackson má hodnou mámu, ale děsného otčíma. Když se dozví, že jeho skutečným otcem je Bůh moře Poseidon, postaví mu to život na hlavu. Navíc někdo na Percyho hodí, že ukradl šéfbohovi Diovi jeho magický Blesk a dobrodružství může začít. Percy se s kamarády vydává na výpravu, na jejímž výsledku závisí budoucnost světa i život jeho matky.

Percy Jackson

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni

klik

Komentáře

1 Bianka Bianka | 15. dubna 2012 v 18:43 | Reagovat

Co to meleš za kraviny ? Percy Jackson je naprosto úžasná knížka, která se Potterovi vůbec nepodobá, totéž platí o filmu. Je to milionkrát lepší příběh, tak drž prsty na uzdě !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama