Harry Potter and Deathly Hallows part One - videohra

2. června 2010 v 16:27 |  HP 7 informace
Bývávalo zvykem, že EA svou novou potterovskou videohru prezentovalo až tak týden nebo čtrnáct dní poté, co byla vypuštěna první filmová upoutávka od WarnerBros. Tentokrát je to ale jinak. Tajemný projekt "The New EA Videogame" se odhalil v plné kráse a my Vám nyní všechny informace a skvělé materiály přinášíme!

více o hře v celém článku.


Konečně byl odhalen oficiální název a všichni, co hádali, že hra bude na motivy první části Relikvií, uhádli správně. Videohra se skutečně bude jmenovat přesně jako film, tedy Harry Potter and the Deathly Hallows: Part One, ale co se týče obsahu, bude to už trošku jinak. Jak jinak si vysvětlit, že se v prvním traileru na hru objevil trnoocasý drak z Ohnivého Poháru? Uvidíme, co na nás tvůrci chystají, každopádně už nyní je jasné, že můžeme zapomenout na poklidné a chvílemi nudné pobíhaní po hradě a jeho pozemcích. Z ukázky lze vypozorovat styl nejpromakanějších stříleček, jen místo samopalu máte hůlku. Těžko říct, jak bude tato radikální změna přijata, časem se snad dozvíme více.

Odhaleny byly také první fotky, které ovšem pocházejí z velmi brzkého stádia vývoje. Ve skutečnosti tak bude vše mnohem lepší, takže se neobávejte odfláklé a značně nedodělané grafiky. A co ještě víme? Z oficiálních zpráv víme, že hra vyjde koncem tohoto roku, pravděpodobně s premiérou první části Relikvií v kinech. A také víme, na čem všem si tot dílko budete moci zahrát. Nejnovější potterovka bude na PC, PS3, X360, Wii, Nintendo DS a na vybraných mobilních telefonech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama