Daniel získal roli v My Boy Jack

4. května 2010 v 20:36 |  My boy Jack
Daniel Radcliffe nedávno oznámil, že v létě 2007 začne natáčet nové drama My Boy Jackpro ITV. Film je založen na skutečném příběhu Rudyarda Kiplinga a jeho syna Jacka, který byl zabit za 1. světové války. Dan k projektu řekl:


"Pro mnoho lidí mého věku je 1. světová válka jen titulkem v historických knihách. Ale vždycky jsem byl dějepisem fascinován a je to dnes tak významné jako vůbec, když mladí muži z celého světa stále přicházejí o život ve jménu války… Jsem strašně pyšný, že se stanu součástí filmuMy Boy Jacka jenom doufám, že správně vystihnu vzpomínku na muže, kteří bojovali a ti, co zemřeli."

Můžete se podívat na 5 fotek Dana s Davidem Haigem, spisovatelem a hvězdouMy Boy Jack. Jedná se o fotky z Edinburghského filmového festivalu, také zde bylo zveřejněno předtočené video s Danem a Davidem. Jeho přepis je zde:

Jsem Dan Radcliffe, a rád bych Vám řekl o filmu, který budu natáčet příští rok pro ITV1.

V 1. světové válce byly zabity miliony mužů, když bojovali za svou zem - mnohým bylo pouhých 17 let.

Je to období, kterým jsem fascinován; proto jsem byl nadšen, když mě Ecosse Films oslovili, abych hrál hlavní roli v novém dramatu pro ITV My Boy Jack.

Film je o Rudyardu Kiplingovi a jeho synovi. Kipling byl jedním z vysoko profilovaných lidí, kteří se aktivně podíleli na přemlouvání mladých mužů, aby bojovali v 1. světové válce. Nicméně jeho vlastní syn Jack má tak slabý zrak, že ho armáda odmítne přijmout. Ve skutečnosti, bylo to pouze skrze Kiplingův osobní zásah, že Jack nakonec získal pověření od Irské stráže.

My Boy Jack, napsaný Davidem Haigem, který si zahrál i Rudyarda Kiplinga, je dojemný a silný příběh NEJEN o povinnosti, obětování a hrdinství, ale také o hororech války.

Dnes přibližně po sto letech STÁLE MLADÍ MUŽI ODCHÁZEJÍ BOJOVAT VE VÁLCE. MNOHO Z NICH SE NIKDY NEVRÁTÍ.

Příští rok ve filmu My Boy Jack na ně vzpomeneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama