Dan se při natáčení Relikvií zranil

14. dubna 2010 v 16:14 |  HP 7 informace
V tomtoměsíčním vydání časopisu One Daniel Radcliffe s jistou dávkou potěšení odpověděl na otázku, zda se již někdy zranil při natáčení potterovek.

"Až do nedávna jsem se mohl pochlubit pouze několika škrábanci. Teď jsem šťastný, že jsem při natáčení darů Smrti konečně vstoupil pořádně velký monokl (směje se).

Natáčel jsem scénu, v níž Harry bojuje s obrovským hadem. Jak je všeobecně známo, potterovky mají štědrý rozpočet, takže namísto skutečného hada přede mnou náš hlavní kaskadér držel dlouhou hůl s boxerskou rukavicí na konci. Na chviličku jsem se přestal soustředit a dostal jsem pořádný úder do obličeje, až mě srazil z nohou! Pak mi to ukázali ve zpomaleném záběru, fakt to vypadalo, jako bych padl v ringu. Klasa! (směje se) "

Dan tuto příhodu vzpomínal už v červenci v programu Live with Regis and Kelly, kde to přiblížil tak, že držel židli, kterou se oháněl po "Nagini" a boxerské rukavice zasáhla stoličku, která mu navíc rozťala ret. A nejlepší na tom bylo, že během dvou sekund se na place zjevil ještě i producent, který tam původně vůbec nebyl (jakoby se přemístil), jen aby se ujistil, že je Dan v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama